| AntoniaOrman a întrebat:

A vazut cineva de aici filmul The Exorcist, din 1973? Cum vi s-a parut? Ma cam bate gandul de ceva timp sa ma uit la el,dar multi oameni zic ca n-o sa mai pot sa dorm nopti intregi daca mai uit la el, si vreau sa vad ce spuneti.

Răspuns Câştigător
| TrainWithWayne a răspuns:

Iti recomand sa-l vezi, cel mai bun film horror vazut de mine.
E adevarat ca te sperii la unele faze si s-ar putea sa nu mai dormi cateva nopti laughing

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Mi-a placut filmul, dar filmele astea cu exorcizari si alte chestii sunt comedii pentru mine laughing. N-ai de ce sa nu mai dormi dupa, deoarece stii ca nu e adevarat. Eventual, dupa te poti uita la A haunted house laughing. Vizionare placuta!

| Copac13 a răspuns:

E cel mai horror film facut vreodata (sau asa am auzit eu) oricum nu e chiar asa de infricosator la unele parti sunt amuzante