| iulioara a întrebat:

A vazut cineva filmul,, The ring" sau Inelul? E la fel de infricosator precum se spune? Despre ce e?

Răspuns Câştigător
| Blackwiz a răspuns:

Am vazut filmul the ring si prin traducere e Avertizarea nu inelul e foarte fain filmul sunt 2 partzi si in 2012 apare si partea a 3 a iti sugerez sa te uiti mie mi-a placut foarte mult acum e decizia tawinking

2 răspunsuri:
| KyssOana a răspuns:

Lasa filmul asta uitate la House Of Wax ...asta da film de groaza.happy

| GaBytZaX3 a răspuns:

Filmul The ring dupa parerea mea nu e asa de infricosator pe cat se spune. adica eu m-am speriat doar la o faza. si inelul nu l-am vazut. sa te uiti mai ales la The ring, e misto