| daηă a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "The Ring 2"? Mie nu mi s-a parut asa infricosator precum spun altii.

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nici nu m-am uita..Nici nu o sa ma uit..Prea infricosator pentru mine laughing

| xlollypop a răspuns:

Mi s-a farut misto dar nu se compara cu primul(primul mi s-a parut foarte tare). da, e adevarat k nu asa infricosator dar mergehappy

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns:

Filmele horror nu sunt facute ca sa te speriestraight face

| Dana211 a răspuns:

Primul e mult mai infricosator ca al doilea. Si in general asa se intampla la majoritatea filmelor: partea I e foarte tare dar cele ce vin dupa ea lasa de dorit

| わたなべ久美子 a răspuns:

Parerea mea este ca e okewinking

| madalinaioana1998 a răspuns:

Eu nu l-am vazut dar daca vrei un film horror uitate la saw 8