| Emi_3041 a întrebat:

A vazut cineva filmul "The tortured"? Imi puteti explica finalul? Nu am prea inteles. confused

Răspuns Câştigător
| oana7335 a răspuns:

La final familia respectiva a aflat ca nu persoana pe care o torturau ei era criminalul care le-a ucis copilul si de fapt asasinul care le-a omorat copilul a fugit de cand barbatul, adica tatal copilului s-a prabusit cu aceea masina.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Emi, Oana bate finalu de la film, adica ii mai proasta laughing, in prezent caut sa inteleg finalu dar nimic, am dat search dar Oana e belea la explicatii!