| anonim_4396 a întrebat:

A vazut cineva serialul Aurora?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu l-am vazut, dar din pacate nu pana la final.Cand il va da pentru a doua oara la Acasa tv cu siguranta il voi urmari!
Actorul meu preferat era Eugenio Siller love struck

| dixi9516 a răspuns:

Da. L-am vazut. Mi-a placut foarte mult! As vrea sa il vad si a 3-a oara la tv pentru ca pe net nu imi place sa il vad.

| Carinka20 a răspuns (pentru dixi9516):

Si mie mi-a placut foarte, foarte mult..si as vrea sa vb cu cineva despre el.....Aurora a avut rolul ca sa moara,, stii din ce cauza?

| dixi9516 a răspuns:

A avut rolul de a muri probabil pentru a ne invata o lectie, si anume ca nimeni nu poate fi nemuritor si ca invierea aceasta dureaza maxim cativa ani. Omul nu poate fi Dumnezeu sa poata sa omoare si sa invie pe oricine si oricand.

| Carinka20 a răspuns (pentru dixi9516):

Da da,,, am avut invedre in real-consuma mult alcool si nu venea la filmari, si de aceea in film i-a pus rolul ca sa moara...va place pe Anjela si Lorenzo impreuna? Mie foarte mult imi placea de BLanca si Cesar... happy