| malenagen98 a întrebat:

A vazut cineva serialul Stranger Things? Cum vi se pare? Este chiar atat de bun pe cat am auzit? Merita vazut?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, am vazut eu primul sezon si este bun, dar este trist.
Trebuie sa-ti placa acest gen de drame cu insertii de stiintifico-fantastic, ca sa le uramaresti.

| faramatania a răspuns:

Este ceva de el, poartă și semnătura fraților Duffer care au mai regizat și Wayward Pines, are și 2 nominalizări la Globurile de Aur 2017.Seamănă pe alocuri cu Believe și cu filmul Super 8.Merită efortul de a-l vedea ☺️️.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de bun, capodopera pot spune
Vad ca are si 2 nominalizari Globul de Aur