| GolopențaAdrian a întrebat:

Cum vi se pare serialul Stranger Things (2016)? Despre ce e vorba in el ca si eu am inceput sa ma uit la el?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Mi-a placut, a fost interesant si astept sezonul urmator. Daca ai trecut de primul episod, presupun ca deja ai o idee despre ce se intampla.Un grup de copii incearca sa-si gaseasca prietenul pierdut iar in cautarea lor dau peste chestii care le complica existenta: experimente guvernamentale secrete(aka11) si dimensiuni paralele.

| GolopențaAdrian explică (pentru MaliciousDeath):

Da am trecut de primul si multumesc

2 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Nu-mi plac serialele/filmele cu copii in roluri principale.