| MCRgurl a întrebat:

A vizionat cineva serialul Orphan Black? Daca da, ce impresie v-a lasat?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

M-am uitat la vreo 6 episoade si dupa pur si simplu nu m-am mai uitat. laughing Nu ca m-a plictisit sau ceva dar n-am simtit `nevoia` sa ma mai uit.

| CleanHeart a răspuns:

Nu dar mersii pentru serial

| marriancosmin a răspuns:

Euuuuuu, mi-a placut la nebuniee. O sa te indragostesti de personajee. Are de toate si e super interesant. Mi-a parut super rau cand s-a terminat. Sper sa te uiti si sa iti placa. Daca vrei ceva informatii sunt dispus sa te ajuut.

| MCRgurl explică (pentru marriancosmin):

L-am vazut si eu, in intregime.

| Dragosshiatat a răspuns:

Un serial decent care merita vazut. FUNDA.