| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ai vizionat filmul 2012, ce impresie ţi-a lăsat?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

L-am vazut, si pot sa spun, ca am ramas impresionata. Mi-au placut mult efectele speciale, totul parea foarte reale. Poate nu e chiar cel mai bun film posibil, dar de ce sa n-o recunosc, mi-a placut foarte mult. Am si pus o intrebare pe aceasta tema. Poti sa citesti si parerile celorlalti aici: http://www.tpu.ro/......esionata/. Numai bine!

| Razvan a răspuns:

Buni actori, scenariu mult prea previzibil, decoruri un pic cam prea din alta lume, ideea de a salva lumea puerilastraight faceI-as da 7

| Pho3nix a răspuns:

Film facut pentu efectele speciale. Story-ul il stim deja.
Nu inteleg de ce ar trebuii sa se mire unii ca se asteptau la un film foartee bun.
Pana la urma , stim cu totii ca la acest film predomina efectele speciale.

Intr-adevar are niste efectete speciale foarte tari. Si actiune e bine facuta. E un film frumos.

| Pho3nix a răspuns:

Film facut pentu efectele speciale. Story-ul il stim deja.
Nu inteleg de ce ar trebui sa se mire unii ca se asteptau la un film foartee bun.
Pana la urma, stim cu totii ca la acest film predomina efectele speciale.

Intr-adevar are niste efectete speciale foarte tari. Si actiune e bine facuta. E un film frumos.

| xibalba a răspuns:

Pe mine nu m`a impresionat deloc, l`am bagat la categoria "filme proaste", pentru ca asa il consider. Ma asteptam la un film WOW pentru cat tam-tam s`a facut pe seama lui... dar m-a dezamagit.

| Adelina04 a răspuns:

L-am vizionat numai pentru ca era cu actorul meu preferat (John Cusack) fara prea multa tragere de inima, dar mi-a placut. Povestea putin cam trasa de par, adica vine sfarsitul dintr-o data... Au fost cateva faze care chiar m-au inpresionat de exemplu cand l-a sunat un prieten pe savantul ala si i-a spus ca nu a venit avionul sa ii ia si chiar atunci l-a luat un tsunami. Oricum a meritat vazut, desi nu cred ca s-ar putea intampla asa ceva in realitatebig grin

| MeGhosta a răspuns:

Foarte cool.Nu e infricosetor["cel putin asa tare"]Si mie m`i-a placut foarte tare.Am si CD`ulbig grin

| Gosh. a răspuns:

M-a impresionat foarte tare, ca sa fiu sincera.
Foarte reusite efectele si actiunea. happy

Cu toate acestea, filmul o sa devina o comedie in 2013...winking

Răspuns utilizator avertizat
| Krissa_2143 a răspuns:

E super filmuhee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caterincă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A apărut? Mersi mult, o sa revin cu părerea după ce-l vad!

| justmyluck a răspuns:

E ff misto si a avut si cel mai mare buget dintre filme tongue