| mgtow a întrebat:

Abonamentul de Netflix imi ofera sansa sa vad filme scoase la cinematograf? Apar si alea spaniole chiar daca stau in Uk le pot vedea sau nu?

Răspuns Câştigător
| InvatamProgramare a răspuns:

Ai acces doar la filmele pe care Netflix le cumpara.
Lista completa de filme de pe Netflix o gasesti aici: https://www.netflix.com/ro-en/browse/genre/839338

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Doar cele facute de Netflix. Cele care nu, posibil sa apara pe Netflix, daca acestia cumpara drepturile de streaming la ele, dar dupa ceva timp.

| Alexuţ02 a răspuns:

Dacă Netflix cumpără drepturile de streaming la acel film da, ia exemplu serialul Game of Thrones care nu e pe Netflix fiindcă au contract cu HBO