| nini128 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei care se uita la nini. Cate episoade sunt din nini? Pe net spun ca sunt 128 de episoade, dar la disney, azi este episodul 129. Sunt confuza! Va rog raspunde-ti-mi repede! D-au funda.

Răspuns Câştigător
| Alexitator a răspuns:

Prima parte are 128 episoade care le poti urmari la ora 9:30 seara.se poate sa inceapa partea a doua dar probabil sunt tot 128. Funda? te rog.

4 răspunsuri:
| Alexitator a răspuns:

Mersi chiar daca nu sunt fan nini.

| CristinasiVlad a răspuns:

Pai stai sa iti explic happy
nini are 2 sezonuri happy un sezon are 128 episoade (ulimul este nunta lui nini)
iar sezonul 2 este despre copii lor ( sisi, martin, chao etc)
funda?

| Darminutza a răspuns:

Si eu am crezut tot la fel, ca sunt 128 de episoade, dar nu sunt. Intr-un episod de pe internet sunt cuprinse cam 2 episoade si jumatate din cele difuzate pe Disney Channel. Deci...presupun ca sunt pe undeva itre 200-200 si ceva de episoade. (Sper ca ti-am fost de ajutor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

129 episoade sau chiar mai multe...Adica si eu am vazut 128 in spaniola, dar am vizionat ep 128 in romana si la sfarsitul episodului arata secvente din episoadele viitoare sau episodul viitor?