| Fallen1013 a întrebat:

Acum 7, 8 ani...Nu sunt sigur daca asta este data corecta, era la televizor un desen/anime ( nu stiu sigur) in care personajele se transformau, cu ajutorul unor diamante, in ceva asemanator cu robotii, aparea pe ei o armura mai complexa. Tot ce mai tin minte din el este ca personajul principal era blond si avea un diamant rosu ( cand il activa acesta se transforma intr-un robot rosu ). Si mai tin minte cateva secvente prea scurte ca sa le descriu...

Stie cineva la ce desen/anime ma refer?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Digimon, dragon ball, sailor moon si pokemon laughing astea sunt singurele de care imi aduc aminte de la tv

| Seepty a răspuns:

Transformers Energon- asa ceva cred

| BlackRaven45 a răspuns:

Transformes Energon, pokemon, digi mon...