| mihaela_7710 a întrebat:

Acum cateva zile am gasit un site unde poveste o parte din telenovela lacrimi de iubire, reped din telenovela nu film, dar nu mai gasesc acest site. Va roggggggggg din suflet daca stie careva situl sa mi-l dea si mie, dau funda +vot

2 răspunsuri:
| M1ham1 a răspuns:

Cauta in istoricul de la browser-ul tau web si-l gasesti acolo, asta in caz ca nu ai golit istoricul. Si daca nu stii cum sa faci asta, deschizi browser-ul si tastezi CTRL+H. Bafta!