| RobertAlexandru65 a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film horror pe hbo dupa 10 seara. Din el imi amintesc doar ca era vorba de o femeie care pe la jumatatea filmului cade intr-un bazin cu apa si incearca sa ajunga la suprafata. Cand se aproprie se agata de ceva, de o marmura. Marmura cade si de acolo iese o carte care o ia. Reuseste se iasa si cand sta si o citeste intr-o camera cu oameni morti. Un mort se ridica si se aproprie de ea. Mai mult nu am vazut fiindca maine trebuia sa plec in vacanta.

1 răspuns:
| Denissuka a răspuns:

Explica-mi cum am putea ghici filmul? laughing) Scuze, eu sunt pe genul horror, dar nu imi dau seama, din explicatiile foarte scurte, ce film e.