| LoveÈℓa a întrebat:

Acum ceva timp am citit ceva despre un serial korean sau japonez dar nu mai tin minte numele.Era vorba despre o trupa,, celebra,, de la un liceu iar unul dintre ei a murit (parca solistul) intr-un accident de masina sau ceva de genu. Daca nu-l stiti puteti sa-mi spuneti nume de seriale koreene/japoneze cu trupe de baieti.

Răspuns Câştigător
| Chøço a răspuns:

In " Boys Over Flower " a fost un accident de masina, dar nu a murit nimeni.
In " Temptation of Angel " nu era vorba despre o trupa, despre un cuplu casatorit, ea face intentionat un accident de masina, dupa care a fugit.

Boys Over Flower
Dream High
Lie To Me
Playfull Kiss
You're Beautiful
Love Rain
Heartstring
A Man Called God
Bad Guy
49 days
Temptation of Angel
Coffe Prince
City Hunter
Secret Garden
Personal Taste
Crime Squard
I Am Sam
My Girl
Paradise Ranch
The Thorn Birds
Sunny Happines
My Girlfriend is Gumiho
Winter Sonata
The Musical

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Blind?

| Andeuta a răspuns:

Baieti de bani gata
playful kiss
the deil beside you
youre beautiful
K POP Extreme Survival
la un pas de stele
O sa le iubesti iti promit. Eu cred ca am vazut cam toate serialele coreene dar nu-mi amintesc sa fi murit niciun personaj. In baieti de bani gata a fost un incident cu o masina dar nu a murit nimeni.

| BaSStY007 a răspuns:

Baieti de bani gata. Asta e

| ღperfectlyimperfectღ a răspuns:

Ar putea fi Shut up flower boy band. Are o poveste speciala chiar daca nu urmareste exact ceea ce ai spus tu.