| Emma198 a întrebat:

Hei. De curand m-am uitat la un serial japonez numit Hanazakari no kimitachi e si mi-a placut foarte mult asa ca mai vreau sa ma uit. Imi puteti da filme sau seriale japoneze? Sa fie romance si comedie.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand următoarele filme japoneze: Kaidan (1964), Soshite chichi ni naru (2013), Ruang rak noi nid mahasan (2003)

| zuzulina2015 a răspuns:

Ai putea incerca Kaichou wa maid-sama, Golden time, Inuyasha, Amnesia sau Zero no tsukaima.
Acestea sunt printre preferatele mele.
Sper ca te-am ajutat. ^_^

| Emma198 explică (pentru zuzulina2015):

Le-am vazut. Oricum nu am zis anime. laughing Am zis filme sau seriale japoneze. eh poate nu m-am exprimat eu bine.Totusi mersi ca te-ai deranjat sa-mi zici. :3