| askman a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film cu un copil care gasea o papusa extraterestra. Filmul era chinezesc. IAR tatal copilului cadea de pe o constructie si papusa il reinvia.cine stie cum se numeste funda

Răspuns Câştigător
| ShyKido a răspuns (pentru Avatar001):

Asta ee. thaanks si eu. laughing.

| Avatar001 a răspuns (pentru ShyKido):

Fundaaaaaaaaaaaa?

| ShyKido a răspuns (pentru Avatar001):

rolling on the floor. ai rabdare. poate omu' nu e online.

8 răspunsuri:
| ShyKido a răspuns:

Waaai. am vazut filmul. rolling on the floor Nu mai tin minte. Iti spun daca.mi reamintesc.; d.

| askman explică (pentru ShyKido):

Ti-ai amintit?

| ShyKido a răspuns (pentru askman):

laughing. Nu. dar caut. si nu gasesc. :C. si eu l-am vazut de 2 ori acum luni bune, dar parca-mi sta pe limba cuvantul. Era un nume aiurea, gen flubber.
Just let me think. straight face

| rilluri a răspuns:

CJ7 (Cheung Gong 7 hou).

| askman explică:

Mersi mult