| Tehno21 a întrebat:

Acum mult timp cand eram mic ani vazusem un film cu o fata mica care a fost ucisa de o vaca cu coarne si dupa cateva luni a fost dezgropata si reinviata cu sangele din palma mamei sale dupa care fata aceasta a ucis multi oameni si numai stiu mai multe cine stie cum se numeste?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu un film, dar e ucisa de un caine. Poate că nu iti amintesti tu cu exactitate...
Wake Wood (2009)
https://m.cinemagia.ro/filme/wake-wood-482063/

| siriusblack98 a răspuns (pentru floresdemayo):

Am la ce ma uita in seara asta, mersi. Povestea filmului se aseamana foarte mult cu cea din Pet Sematary. Doar ca acolo fetita fusese ucisa de un camion.

| Tehno21 explică (pentru floresdemayo):

Da exact asta era multumesc mult

| Tehno21 explică (pentru floresdemayo):

Imi poti da link cu filmu

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru siriusblack98):

Mai asemănător e "The Other Side of the Door" (2016). E mult mai bun decât "Wake Wood"

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Tehno21):

Eu l-am vizionat la Pro Cinema, parcă. Nu pe internet.

| siriusblack98 a răspuns (pentru floresdemayo):

O sa caut sa vad si eu cum este. Aseara am cautat sa ma uit la wake wood si nu l-am gasit nicaieri. Numai trailer.