| KilariKilda a întrebat:

Acum un an, in ianuarie sau februarie cei de la TVR1 au difuzat un film cu actori chinezi, cred ca era drama.Era vorba despre o fata politista care se indragosteste de colegul ei de echipa.Cand el este impuscat si moare, ea pune multe moristi in casa deoarece el dorea sa se prefaca in vant.Stie cineva cum se numeste? Am cautat foarte mult dar nu am gasit nimic.Filmul este din 2010.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| KilariKilda explică:

Pentru cei care il cauta se numeste WindStruckwinking

| oblivion a răspuns:

Http://bestptc.ucoz.ro/ ...nu ai nimic de pierdut un click si citeste...sarbatori fericite.