| Missy_4860 a întrebat:

A fost difuzat mai demult, pe AcasaTV un film despre o femeie de vreo 40 de ani destul de bisericoasa care se indragosteste de un tinerel de vreo 20, ajung impreuna impotriva tuturor, ea ramane gravida si in urma unei certe el este implicat intr-un accident auto si moare. Stie cineva cum se numeste filmul sau macar cum se numeste actrita principala? Imi doresc mult sa-l revad!
Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| nyco2013 a răspuns:

Filmul nu stiu cum se numeste. dar stiu ca actrita prncipale e Maite Perroni. sper ca te-am ajutat! :*