| mary_1175 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine

CAUT UN film animat(desen animat) care la dat pe prima tv anul trecult 2012..pe la 20:30..nu mai stiu cum se cheama si nu maistiu exact cum era desenele animat.tin minte doar atat:
un copilas fasat in fata usii unui orfelinat(parca)..si copilul acela cand crescuse realiza inventii..parca masina trecutului..si parca venise cineva din viitor sal pazeaza de rele...personajul era un colil cu parul blond...nu stiu daca ati inteles ceva laughing))))..cum se numea filmul animat? desenele animat? multumesc...dau fundaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„Meet the Robinsons" - Familia Robinson (2007).
http://www.youtube.com/watch?v=S396-fnLldk
Numai bine!