| nini44999 a întrebat:

Ajutorr urgent PLZ. Cea mai buna prietena a mea vine in vizita.Cand eram mai mici ne-am uitat la un film pe PROTV a fost si partea 1 si partea, sa vi-l povestesc putin.Era o femeie care nascuse un baiat dar ii daduse drumul pe unrau si l-au gasit niste oameni oraseni.Mama si cu tatal copilului erau faraoni. Dupa ce i-au ingropat si copilul a crescut, dar de fapt faraoni nu murisera.Parintii adoptivi ai copilului au inceput sa studiezi despre faraoni. Iar cu timpul copilul simte ceva si gaseste sarcofagul.etc.Mai mlt nu mai stiu. Jtiti cumva cum se numea? Va rog plz ajutor.

1 răspuns:
| Catalin_5463 a răspuns:

EEEEE...stiu filmul era pe protv cu 2 parti se numea Al Saptelea Manuscris pe net il gasesti ca The Seventh Scroll. fundabig grin