| WizzK a întrebat:

Cum se numeste acel film egiptean in care un un rege faraon si o regina fac un copil, regele moare in razboi, iar regina moare la nasterea copilului, apoi un prieten bun al regelui lasa copilul pe raul Nile in grija zeului sarpe, apoi peste multi ani o femeie gaseste copilul si merg intro investigatie in egipt, apoi baiatul este impuscat din greseala si se reintalneste cu parintii lui faraoni, dar el alege sa ramana cu mama lui adoptiva? Va rog, dau funda!

5 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Al saptelea manuscris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie nimeni

| buburuza2007 a răspuns:

Sincer numai stiu dar l-am vazut si e dragut, e in 2 parti, dar e vechi filmu, l-as revedea

| Andra124 a răspuns:

The seventh scroll/Al saptelea manuscris....filmul e super l-am vazut de 3 ori

| Toxic14 a răspuns:

NU stiu sigur dar am impresia ca se numeste ''Mumia revine''?