| hey97 a întrebat:

Alex vs alex wizards of waverly place Ce e asta, cand e si pe ce post tv?

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Este un film marca Disney produs dupa serialul Magicienii din Waverly Place, in care familia Russo, cu exceptia lui Justin merg intr-o reuniune de familie in Italia. Alex isi ia toate defectele si i le da unei clone de-a ei care va merge sa lucreze pentru un vrajitor rau, nepotul lui Alex. Alex va trebui sa-si salveze prietenii si familia!
Pe 15 martie 2013 a fost difuza in S.U.A., dar la noi poate mai dureaza ceva vreme....probabil se va difuza pe Disney Chanel, dar cel devreme peste vreo cateva luni...asa cred!
Sper ca te-am ajutat!
M-am inspirat de aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Wizards_of_Waverly_Place:_Alex_vs._Alex

| hey97 explică (pentru inconscient):

In film alex are o nepoata adica are copii ca nu prea inteleg

| inconscient a răspuns (pentru hey97):

Nu cred! Poate se refera la nepot, adica matusa, sau altceva, poate descurcam cand vedem filmul! De ce sa spun daca nu stiu? Merci pentru funda!

2 răspunsuri:
Întrebări recente