| Helăăăăăuu a întrebat:

Am 12 ani. Vreau sa vad un film de comedie, dar fara prostii ( stiti la ce ma refer ). Ce imi recomandati? puppy dog eyes ( Am vazut LOL, Scary Movie, Home Alone, daca va ganditi sa mi le recomandati )

8 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Ace Ventura(2 parti)
Ted

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca american pie nu cred ca ti'ar placea. este cam deocheat. Un film de comedie ar fi The Three Footages

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Virgin la 40 de ani.
N'ziua!

| Cryshhtian a răspuns:

American pie 1-7 big grin laughing

| Geojorjy a răspuns:

Good Luck Chuck

| Criisu a răspuns:

Daca esti fata cred ca ti-ar place The Princess Diaries...Un film Disney.

| Criisu a răspuns:

Daca esti fata cred ca ti-ar place The Princess Diaries 1 si 2... Un film Disney

| bubz20 a răspuns:

Buna
- uite site-ul meu preferat sunt de toate poate gasesti ceva pe placul tau http://www.filme-online-subtitrate.com/filme/comedie/

vizionare placuta :*