| Anamaria2002 a întrebat:

Am auzit ca s-a deschis un cinematograf in Botosoni. Vreau sa merg acolo sa vad un film. Imi puteti spune daca merita sa merg?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Presupun ca te duci sa vezi filmul, nu cinematograful. Deci, daca filmul e bun, merita. Daca nu, astepti pana apare un film bun, ca cinematograful, tot acolo il gasesti, ca n-o fi ambulant.

| Anamaria2002 explică (pentru ardnaxur1961):

Am ales un film 3D eu cred ca este destul de bun. Dar cat costa un bilet?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Anamaria2002):

Imi pare rau, dar cinematograful e la vreo 500 km distanta de mine si nu vad pana acolo pretul care ar trebui sa fie afisat. Deci, te duci pana acolo si citesti. Elementary, dear Watson!