| Sachabella a întrebat:

Am auzit de la mama mea că era mai demult un serial sud american cu o fată foarte frumoasă numită Ariana. Știe cine cum se numește serialul?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știam de o telenovelă Analia (El Rostro de Analía, 2008), dar nu Ariana.
O altă telenovelă unde apare un personaj cu numele Ariana e "Entre caníbales"→ http://tvmania.ro/......80003.html

Vezi și Más sabe el diablo (2009).

| Sachabella explică (pentru floresdemayo):

Îmi pare rău dar spune că nu-i. Zice că era o fată mai mică numită Ariana.

| Crackman a răspuns:

Victorious. Ariana grande? nickelodeon.

| Sachabella explică (pentru Crackman):

Nu...era mai demult prin 1999 sau 2001. În niciun caz nu era Ariana Grande