| ingerashpierduth a întrebat:

Buna era mai demult un serial cu cu baiat care se transodra im papusa si mama lui parca era vrajitoare.Si cred ca era pe National TV.Nu stiti cum se numeste serialul? Fundaa

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Sal. Pasiuni se numeste serialul-http://www.cinemarx.ro/filme/Passions-Passions-390721.html

1 răspuns:
| blackbird000 a răspuns:

Doamne ce tare era serialul si eu il vizionam cand eram mai mica,din pacate nu am cum sa te ajut, dar totusi am impresia ca era difuzat pe pro tv, daca afli cum se numea imi trimiti si mie un mesaj te rog frumos?! merci!