| Lolololalali a întrebat:

Am castigat un cupon UN BILET +UNUL GRATIS de la promotia de vara Cinema City pentru filme 2D.Intrebarea mea este daca acest cupon poate fi folosit si la filmele in avanpremiera?

1 răspuns:
| Parker a răspuns:

Pe sptale cuponului ( sau a brosurii, nu mai stiu exact ) scrie ceva de genul 'ne rezervam dreptul de a selecta filmele care participa la promotie'. deci trebuie sa verifici tot timpul la casa, pe net, daca este disponibil cuponul pentru filmul respectiv.