| anonim_4396 a întrebat:

Am fost miercurea trecuta la film si mi-a dat vanzatorul o hartie pe care am razuito si am castigat un bilet gratis (1 bilet + 1 bilet gratis).Imi puteti spune pana cand este valabila aceasta promotie? Dau funda!
P.S.: Ma refer la Cinema City Bacau.

2 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Trebuie sa scrie pe acea hartie pana cand este valabila( vezi pe spate), am si eu pliante din acestea (scrie 20 august -14 octombrie 2012 ), dar ale mele sunt Cinema City Bucuresti.

| AnnaAnnne a răspuns:

Eu cred ca am cam 5 hartii din astea pe acasa, dar e naspa ca nu e pentru 3d ci pentru 2 dhappy, eu sunt din pitesti.Chiar nu stiu pana cand e promotia