| anamariarot a întrebat:

Am căutat azi „La Răscruce De Vânturi" și am remarcat că sunt destule variante. Care dintre ele e cel mai bun (din ce an), adică respectă îndeaproape acțiunea din roman? Merci!

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Cel din 2009 (cu Tom Hardy)mi-a plăcut cel mai mult.
Dar îți recomand și cartea, dacă nu ai citit-o.E printre cele mai bune romane de dragoste.

| anamariarot explică (pentru J0B0MAT):

Am citit-o, mi-a plăcut super mult și de asta vreau să văd și filmul. Am văzut și niște trailere și pare totul mult prea romantic pentru câtă violență există de fapt în roman. Merci!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

înțeleg că vrei să vezi filmul. :-?
îl recomand pe cel cu Laurence Olivier
https://www.cinemagia.ro/......turi-9089/

| Andrei0G a răspuns:

Oricare e ok