| StayChill a întrebat:

Am gasit acum ceva vreme filmul Rise of the guardians si incepea cu Jack Frost in apa inghetata sau ceva de genul acesta.Am cautat si nu mai incepea asa, ci cu Jack distrandu-i pe copii.Cine ma poate ajuta sa gasesc filmul care incepe cu Jack Frost in apa?

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Ala ce ai vazut tu este un poster.Filmul a fost lansat anul acesta si nu mai exista o alta versiune dupa cum spun si ziarele...:::"Anunţată încă din 2009, animaţia Rise of the Guardians a avut nevoie de ceva vreme pentru a se strecura printre proiectele cu undă verde ale celor de la DreamWorks Animations. Iată că acum bugetul este asigurat, prin urmare producătorii anunţă distribuţia plină de nume mari a noului proiect.Ecranizarea romanului The Guardians of Childhood (autorul William Joyce a mai inspirat şi animaţia Disney Meet the Robinsons) ar trebui să apară pe marile ecrane la sfârşitul lui 2012"

4 răspunsuri:
| StayChill explică (pentru emilitalia):

Nu e aceasta...

| StayChill explică (pentru StayChill):

Am vazut imaginea aceasta:http://www.imdb.com/media/rm1297854208/tt1446192 si nu apare in filmul vazut de mine.De aceea am presupus ca mai exista o versiune.

| emilitalia a răspuns (pentru StayChill):

Ala ce ai vazut tu este un poster.Filmul a fost lansat anul acesta si nu mai exista o alta versiune dupa cum spun si ziarele...:::"Anunţată încă din 2009, animaţia Rise of the Guardians a avut nevoie de ceva vreme pentru a se strecura printre proiectele cu undă verde ale celor de la DreamWorks Animations. Iată că acum bugetul este asigurat, prin urmare producătorii anunţă distribuţia plină de nume mari a noului proiect.Ecranizarea romanului The Guardians of Childhood (autorul William Joyce a mai inspirat şi animaţia Disney Meet the Robinsons) ar trebui să apară pe marile ecrane la sfârşitul lui 2012"