| MaryBMTH a întrebat:

Am și eu o întrebare mai ciudată.
Am văzut cam acum câțiva ani ( 2-3 ) un film horror, și aș vrea să-l revăd, doar că numai știu cum se numea.
O să vă spun în mare parte ce se întâmpla în film.

Deci îmi aduc aminte că era vorba despre un bărbat și o femeie care locuiau împreună. Și într-o zi când se întorceau de nu știu unde au făcut accident cu mașina iar bărbatul se rănise foarte grav, și toată lumea de pe lângă ei se uitau ciudat și nu îi ajutau. Până la urmă a venit ambulanța și l-a luat pe bărbat, și nu i-au spus femeii la ce spital îl duce, nu i-au spus nimic. Femeia a căutat o zi mai târziu tot felul de indicii care ar fi putut să îl găsească, dar a dat de alt bărbat care făcuse același accident,iar soția lui era de negăsit. Și până la sfârșitul filmului se află că de fapt acel bărbat era rău, iar spitalul la care era dus soțul său nu exista, de fapt în urmă cu câțiva ani medicii și-au dat foc, omorându-se în acel spital. Iar apoi la sfârșitul filmului se trezește femeia lângă bărbat în mașina ( atunci când au făcut accident ) și a spus că a fost doar un test, ea era rănită, iar apoi a murit.

Ok, sper că ați înțeles ceva., numai țin bine minte fieecare detaliu, dar vreau să mă uit la acest film:3
Deci dacă știți despre ce film este vorba, vă rog să răspundeți, și să nu îmi lăsați comentarii gen „Nu știu„ ș a m d.
Mulțuumeesec celui care răspunde corect, Funda + Vot :*

5 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Pare palpitant, sincer, si eu as vrea sa'l vad.

| curiosu1095 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste dar iti recomand Destinatie finala, e super, tot horror

| MaryBMTH explică (pentru curiosu1095):

Mda. îl știu, toată lumea știe filmul ăla. Eu îl voiam pe ăsta oh go on