| FaraNumePls a întrebat:

Am început de curând sa mă uit la Teen Wolf iar aproape în fiecare episod cei din rolurile principale mor dar de fapt ei n-au murit, chestia aia am văzut-o doar noi, lor doar li s-a făcut rău și au leșinat. Chestia asta nu prea o înțeleg laughing îmi place serialul dar sunt secvențe foarte ciudate. Voi ce ziceți? Știu... Întrebarea e mai mult pentru cei care au văzut serialul.

Răspuns Câştigător
| Vilceanu_Alina-Patricia_2004 a răspuns:

M-am uitat la tot serialul, si iti pun, unele personaje chiar vor muri si nu se vor mai intorce niciodata. Dar altele pur si simplu vor disparea si vor reveni. Serialul e genial si iti recomad sa te uiti in continuare, iar dupa ce il termini arunca un ochi si pe la The Vampire Daiaries.