| DemetriaDemi a întrebat:

Am inceput sa urmaresc The Vampires Diares si am ajuns la sezonul 3 si episodul 22 pe site-ul unde urmaresc eu dar intrebarea mea e : pana la ce epusod a ajuns sezonul 3? Si puteti da si un link?

5 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Din pacate sezonul 3 are doar 22 de episoade si sezonul 4 va aprea de abia in toamnacrying((((((((((((((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampires diares sezonul 3 are 22 episode.Deci episodul22 e ultimul insa la tamna in septembrie apare sezonul 4

| DemetriaDemi explică (pentru anonim_4396):

crying pana la toamna crying fix acum cand am inceput sa urmaresc crying

| Sweet_Mary_1993 a răspuns:

Sezonul 3 are doar 22 de episoade deci asta inseamna ca l-ai vazut pe tot tongue