| teodoramariad a întrebat:

Hei! TPU, cine imi poate da din the vampires diares sezonul 4 episodul 2, au zis ca azi apare, dar am cautat peste tot si nu l-am gasit! Va rog foarte mult.
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ episodul apare maine, 19 octombrie. Bye, bye happy

| oompaloompa a răspuns:

Eu l-am gasit dar nu e subtitrat caut de o ora ceva.

| GrumpyGirl a răspuns:

Episodul a aparut pe 18(america) si 19 dimineata a aparut in Romania. aici apare cate un ep in fiecare vineri dimineata(in afara de vacanta de iarna care a trecut)
fundapuppy dog eyes

| DoKyRo a răspuns:

Te poti uita online. a aparutbig grin!

| teodoramariad explică (pentru DoKyRo):

DoKyRo te rog frumos imi poti da si mie sait-ul, ai spus ca a aparut online dar eu nu-l gasesc