| InnaArkane a întrebat:

Am inceput seria Pretty Little Liars. Am auzit ca intr-un episod din sez. 3 Spencer gaseste un cadavru cu tatuajul "901 free at least" sau ceva de genul... Oricum, voiam sa va intreb daca Toby va mai aparea in serial in sezonul patru sau daca o sa moara, cand si cum... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ariamont a răspuns:

Nu moare, inca apare... a fost inscenata treaba.

1 răspuns:
| Daria461 a răspuns:

Nu! Stai linistita, nu va muri, dar Spencer era cam disperata atunci si eu sincer cred ca doar i s-a parut.Va continua sa joace in serial si va fi cu Spencer.