| zTonia a întrebat:

Pentru cei care se uita la Pretty Little Liars imi puteti spune in cam in ce episod s-a aflat ca Mona e A, iar in ce episod a aflat Spencer ca Toby e A?

3 răspunsuri:
| Marrythenight a răspuns:

S-a aflat de Mona in ultimul episod mi se pare, al sezonului 3. D Toby, chiar nu imi amintesc, tot prin sezonul 3 mi se pare.

| zTonia explică (pentru Marrythenight):

Am aflat ca de mona se afla in ultimul episod din sezonului 2, dar de toby stiu doar ca in sezonul 3 dar am nevoie sa aflu in ce episod

| Marrythenight a răspuns (pentru zTonia):

Ah deci e episodul 2 laughing stiam ceva ceva. un pont: stii ca la fiecare episod da un fel de " recapitulare" a cea ce s-a intamplat in episodul anterior. Incepand de la sezonul 3, uita-te la fiecare episod, la inceput la aceasta " recapitulare" si vei gasi.