| xSequel a întrebat:

Am mai pus o intrebare acum recent despre un film horror. Ei bine vreau sa va spun altul acum laughing.
sora mea imi zicea ca o vazut un film (tot pe HBO cred) in care era vorba despre un tramvai(cred) si acolo era un monstru.La ora 1 sau 2 seara(nu stiu la ce ora dar era noaptea) o fata a vrut sa ia tramvaiul, era pustiu si nu era nimeni, s-a dus in tramvai nu era nimeni acolo dar a gasit un monstru, si din cate imi amintesc a luat-o ca prizoniera(asta nu stiu sigur asa ca sa nu credeti neaparat asta) sau o tinea cu el. Dupaia nu mai stiu ca nu mi-o mai zis laughing. Despre ce film e este vorba?

Răspuns Câştigător
| ButterflyGirl a răspuns:

Ce ai spus tu seamana cu "Creep", dar e vorba de un metrou http://www.imdb.com/title/tt0381966/

1 răspuns:
| alecs91 a răspuns:

Da sigur e Creep