| Pana_Nicu_Alexandru_1989 a întrebat:

Am mai vazut de mult eu un film, dar nu imi pot imagina numele, dar stiu cateva intamplari din el.Era o fata care era imbracata intr-o rochie albastra si locuia cu mama ei.Ea (fata) avea niste jucari care acestea aveau viata si care faceau nazbati aprideau tot feluri de lucruri prin casa si ea i-a spus mamei sale ca au viata si ea (femeia) nu a crezuto.Pana intro seara cand alerga femeia si batea pe cineva care facuse o nazbatie ea credea ca fica ei facuse nazbatia si cad incolo ere o papusa imbracata itr-o rochie de culoare rosie si apoi papusa a fugit si mama feti si-a gasit fetita ei transformata intr-o papusa
de plush.Va rog mult de tot daca puteti sa imi spuneti si mie cum se numeste acest film.

1 răspuns:
| WilliamsDavid a răspuns:

Pe baza descrierii pe care ați furnizat-o, nu pot fi sigur ce film este. Este posibil să existe mai multe filme similare descrierii dvs. Dacă vă amintiți orice alte detalii, cum ar fi anul în care a fost lansat filmul, numele actorilor sau alte comploturi importante, acest lucru vă va ajuta să determinați mai precis numele filmului.