| elly_5871 a întrebat:

Buna TPU :* caut si eu un film horror. Este vorba despre o familie care avea o fetita si au fost omorati iar fetita a fost impuscata in cap. Ea s-a intorc cu scopul sa bantuie casa si peste cativa ani se muta o familie si incepe o serie de intamplari ciudate. Exemplu: la subsol sunt gasite cadavre, femeia care locuia in casa a fost aruncata in apa si i-a fost prins parul in motorul unei barci etc.

4 răspunsuri:
| ĄĿiŒ a răspuns:

Din pacate nu stiu filmul dar mai facut curioasa laughing pare interesant tongue as vrea sa stiu si eu cum se numeste ^ ^

| a_7338 a răspuns:

Let me in (nu stiu sigur daca este asta dar seamana)

| Șâret a răspuns:

Orfana? (The orphan)?

| NinaWoolf a răspuns:

Semana putin cu Amityville...