| yourgirl a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru, am privit mai demult un film super da nu-mi pot aminti cum se numeste. stiu doar ca filmul este despre o fata care nu a fost primita in casa la kappa si s-a dus la baieti in grupa. mai departe nu-mi amintesc nimic (( stie cineva cum se numeste filmu?

Răspuns Câştigător
| Carina2306 a răspuns:

Sydney White se numeste filmul big grin

| yourgirl explică (pentru Carina2306):

Aha big grin stiam eu ca numele are w, da nu imi puteam aminti big grinDD

6 răspunsuri:
| gogυ a răspuns:

The House Bunny?

| JustSmileK a răspuns:

She's the man?

| yourgirl explică (pentru JustSmileK):

Daaa. merci multhee hee

| JustSmileK a răspuns (pentru yourgirl):

Hei, ma bucur ca te-am putut ajuta, vad ca nici mesaj privat nu-ti pot trimite. Cred ca-i din cauza ca sunt utilizator nou. Ieri am facut contul. rolling eyes

| alexali95 a răspuns:

Sydney White și cei șapte tocilari.