| kissmagik a întrebat:

Am nevoe de actrite si actori frumosi si renumiti! Funda happy

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ian Somerhalder,Nina Dobrev,Ashley Green,Katherine Heigl,Patrick Dempey,Angelina Jolie,Brad Pitt,LeoDicapripo,Peter Facinelli,Paul Wensley, Natalie Portman, Kata Walsh.

| YukikoMaya a răspuns:

Ian Somerhalder
Nina Dobrev
Paul Wesley
Jensen Ackles
Jared Padalacki

| Kahlan a răspuns:

Orlando Bloom,Johny Deep,Liv Tyler,Jensen Ackels,Greg Sulkin,Zach Afron,Robert Pattison,Angelina Jolie, Hillary Duff, Kristin Stewart...etc

| Dollicious a răspuns:

Robert Pattinson; Leonardo Dicaprio; Orlando Bloom; Angelina Jolie; Hilary Duff; Ashley Tisdale; William Levy; Thalia; Maite Perroni

| Anileda a răspuns:

Gasesti pe google cu tonele.

| annakarenina a răspuns:

Vivien Liegh, Omar Sharif, Richard Chamberlain, Olivia Hussey, Leonard Witing, July Christie, Alain Delon.

| annakarenina a răspuns:

Humphrey Bogart, Lauren Bacall

| JadeT a răspuns:

Leonardo DiCaprio,Jim Carrey,Tom Cruise,Robert Patisson, Brad Pitt, Johnny Depp
Angelina Jolie
Marilyn Monroe
Hilarry Duff
Gemenele Olsen