| TheAndra95 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Filme...sunt in timpul vacantei si vreau sa vad cat mai multe filme de calitate, care sa ma impresioneze. Asa ca va rog fiti sinceri si va rog sa imi spuneti ce filme v-au placut voua cel mai mult. Tin sa mentionez ca as prefera filmele de dragoste, drama, adolescenti. Oricum sunt deschisa la chestii noi, asa ca happy

Răspuns Câştigător
| cosminaelena99 a răspuns:

Pai... recunosc:ador Harry Potter,Wake,Sweet Noember,clasicul Titanic,Romeo si Julieta,The Last Song,siii da Twilight, iti recomand i seriale:The ampire Diares, The Secret Circle Glee, Dark Angel Teen Wolf, Pretty Little Liars sper ca te-am ajutat happy

9 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

The Godfather
Schindler's List
Requiem for a dream
V for Vendetta
Der Untergang
Crash
Kokuhaku
Cloud Atlas
Django Unchained
Goodfellas
The Reader
La vita e bella
Babel
The Burning Plain
The Rabbit Hole
Revolutionary Road
Kill Bill 1, 2.
The Painted Veil
Girl Interrupted

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A Thousand Words mi-a placut foarte mult...

| Against a răspuns:

Click
the proposal
monte carlo
taken 1 2
the dictator
how to train your dragon
the bouny hunter
people like us

| passarisMB a răspuns:

That's my boy-super tare filmul

| Craftt a răspuns:

Îţi recomand un film complex dar foarte bun, Cloud Atlas.

| PooChai a răspuns:

Black Hawk Down
Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden
Dolphin Tale
Eight Below
Hachiko...nu stiu daca le ai vazut...sunt interesante.

| geo1200 a răspuns:

Ted, the extra terrestrial, insidious, my sassy girl...cam atat vizionare placuta

| vlad5214 a răspuns:

Incearca home alone 1. home alone 2. home alone 3.Si Fast furios 2

| TheAndra95 explică:

Daa...nu stiu ce sa va zic...va multumesc mult.Am sa incerc sa citesc toate descrierile filmelor, dar as vrea sa imi spuneti voihappy adica de ce va inspirat sau ceva de genu`.