| strawberrycool14 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru:este vorba de un film! iar in film este vorba de un cuplu care se duc in vacanta si acolo sunt rapiti de niste nebuni care nu pot avea copii si vor sa le ia lor copilul care se afla in burta mamei! e foarte ciudat, dar cred ca se numeste 'Vacanta de cosmar'! e thriller, l-am cautat si pe net dar nu-l gasesc! vreau link cu el, daca-l stiti, va rog!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Este vorba despre Timber Falls - Vacanța mortală (2007).
http://www.imdb.com/title/tt0857295/
Numai bine!

| strawberrycool14 explică (pentru Diabolique):

Multumesc mult, asta era!happy

| Diabolique a răspuns (pentru strawberrycool14):

Nu ai pentru ce. O duminică faină în continuare!

| strawberrycool14 explică (pentru Diabolique):

Vreau sa te mai intreb ceva:la site-ul pe care mi l-ai dat cu filmul asta, unde trebuie sa apas ca sa-l vizionez, caci nu am vazut nici un buton, gen'Vizioneaza sau altceva!