| pişci a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent pentru ca imi sare inima din piept de fiecare data cand ma gandnesc la asta crying. In serialul pariu cu viata, in episodul din 2 aprilie, Vlad va muri? crying

3 răspunsuri:
| Charis a răspuns:

Nu cred ca o sa moara pentru ca mai are inca o poveste de terminat cu Anca. si ia-o mai usor ca nu o sa moara dabinelealaughing). Si pana luni nu se stie sg daca moare sau nu.

| 傻瓜的毫不相干 a răspuns:

E doar un film, potoleste-te...

| Defender a răspuns:

Nu a murit Andrei si saracu a fost injunghiat. a fost lasat orb dar prin cate nu a trecut si moare Vlad de la o impuscatura laughing nu cred si pana la urma e doar un film tongue