| милaя a întrebat:

Vlad din pariu cu viata va muri? va rog am nevoie de pareri?

8 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Nu.Cred ca va fi in aceeasi situatie ca si Andrei.

| xProxy a răspuns:

In film cred ca moare dar in realitate doar isi joaca rolul, nu i se intampla nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar suspans! De ce credeti ca a aratat imaginile repective din episodul urmator? Pentru a ne capta atentia si a urmari filmul in continuare.

| ionut1134 a răspuns:

Normal ca in serial moare dar in realitate nu in serial va muri pentru ca il impusca in inima sad

| Adinel a răspuns:

Nu nu va muri. E intr-un rol pozitiv.

| милaя explică:

Imi puteti trimite siteul unde ati vazut interviul? mersi anticipat!

| AnonimDarling a răspuns:

Pffffff sad. Eu sper sa nu moara :-x pentru ca e adorabil puppy dog eyes. v-a trece si peste asta :* sper. asa am vazut intr-un interviu a zis ca o sa treaca prin multe incercari neplacute dar o sa iasa totul bine :-x. Daca moare el sau Dorian eu NU ma mai uit la Pariu cu Viata crying.

| AnonimDarling a răspuns:

Pffff x_x Doamne fereste! sad. Eu nu vreau sa moara :-x. e atat de adorabil puppy dog eyes. Am vazut un interviu in care zicea ca o sa treaca prin multe incercari alaturi de Criss