| Juliaaaaa a întrebat:

Am nevoie urgenta de voi! Am vazut mai demult un film si nu mai stiu cum se numeste. Era cu 2 care mergeau cu masina si au facut accident. pe el l-a luat o ambulanta dar nu era la niciun spital din apropiere si ea il tot cauta si pana la urma a descoperit ca e intr-un spital fantoma ca sa zic asa unde murise si tatal ei mai demult. si asistentele de acolo recoltau sangele pacientilor tineri ca sa il bea. Stie cineva cum se numeste? va rog ajutati-ma! multumesc frumos! dau funda!

3 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Filmul se numeste Room 6
http://www.cinemagia.ro/filme/room-6-25045/

L-ai vazut pe protv, nu?:)

| HaKa93 a răspuns:

Iar aia e rapita si dusa intr-un loc unde mai erau si alte femei, toate avand cate un copil, si incearca sa isi dea seama fiecare ce copil are dupa culoarea la niste bratari?

| ValoareLaMinut a răspuns:

If I stay