| Claudia_6845 a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu una care a facut un accident cu iubitul ei, ea nu a patit nimic, numai ca el a fost luat cu salvarea si dus la un spital necunoscut. In cealalta masina erau un barbat si iubita lui parca, ea a fost dusa tot la un spital necunoscut(cred), iar barbatul o ajuta pe aia sa-si gaseasca iubitul, si au tot eliminat spitalele si a ramas unul st. rosemary parca, asistentele de acolo erau nebune noaptea, stiu ca a ajuns si aia in spital si nu mai putea sa iasa, parca isi vazuse si tatal.(cred ca era horror)
Imi pare rau ca nu pot da mai multe indicii dar nu-mi mai amintesc, dar chiar as vrea sa-l revad.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Se numeşte „Room 6" - Secretul camerei 6 (2006) cu Jerry O'Connell.
http://www.imdb.com/title/tt0451187/
Numai bine.