| AnaMaria12 a întrebat:

Am o curiozitate daca imi fac cont pe voyo si dect pentru cele 7 zile gratuite ma obliga sa platesc?

3 răspunsuri:
| leiciu a răspuns:

Nu poti avea acces la cele 7 zile gratuite doar daca faci abonament prin telefon sau prin card.Deci nu prea se poate ca am incercat si eu.

| onlym3 a răspuns:

Nu,dupa ce beneficiezi de cele 7 zile gratuite dupa aia nu te mai lasa sa vizionezi una alta si atat (trebuie sa platesti dupa aia daca vei vrea sa te mai uiti la una alta)

| AnaMaria12 explică (pentru onlym3):

Aha deci pot nu e obligatoriu dupa ce se termina cele 7 zile sa platesc neaparat

| radianionut a răspuns (pentru AnaMaria12):

Daca vrei sa mai vizionezi dupa cele 7 zile o sa platestiwinking

| AnaMaria12 explică (pentru radianionut):

Deci pe intelesu meu pot sa imi fac cont si cand se termina aste 7 zile trebuie sa platesc casa ma mai uit la alceva dupa ce se termina saptamna.deci pot?

| onlym3 a răspuns (pentru AnaMaria12):

Dupa ce au trecut cele 7 zile daca vrei sa te mai uiti la ceva va trebui sa platesti

| radianionut a răspuns:

Nu dupa cele 7 zile!happy si funda unde este?